Jak zrobić zabawki dla kota

Data publikacji: 26.11.2017

Poradnik Jak zrobić zabawkę dla kota skomentowało 13 osób. Bardzo ona lubi się nią bawić goni za nią jak szalona. Tekturowe pudełko — raj dla kotka.

Urządzenia, które zużywają najwięcej energii Piekarniki. Komentarze do posta Atom. Jak leczyć świerzb u kota? Strona główna Kategorie diy prezentowe diy dekoracyjne diy wielkanocne diy ogrodowe diy świeczkowe diy drewniane diy dla dzieci diy smaczne diy szyciowe diy kosmetyczne diy modne diy oświetleniowe diy meblowe diy papierowe diy recyklingowe diy styropianowe diy halloweenowe diy bożonarodzeniowe diy walentynkowe diy Wszystkie wpisy.

Gumki do włosów również się spisują.

Najlepiej euci kotu kaczuka tak by cigle si odbija. Jak umy zmywark domowym sposobem. Najlepiej euci kotu kaczuka tak by cigle si odbija. Najlepiej euci kotu kaczuka tak by cigle si odbija. Ja mojego kotka smyram tym po nosku.

Czyli Jak To Zrobić?

Jak zrobić zabawkę dla kota - piórka na sznurku? Ona lubi Bawić się zwykłą gumową piłeczką. Jak samemu zrobić zabawki dla kota? Jak zrobić misia ze skarpetek. Ziarenko suchej fasoli wkładam do kapcia i kot "poluje" na fasolę ;.

  • Włóż do niej guziki i koraliki. Świetną zabawką dla kota jest sznurek z uczepionym do niego człowiekiem.
  • Niech zwierzątko nie pozna Twojej wady, bo z pewnością kiedyś sprytnie tę wiedzę wykorzysta.

Jajka wszystkim kojarz si z Wielkanoc przynajmniej mam tak nadzieja tu prosz mona styropianowe formy albo plastikowe wydmuszki wykorzysta i zrobi dla kotka ciekaw zabawk.

Jajka wszystkim kojarz si z Wielkanoc przynajmniej mam tak nadziejbo zawsze pierwsze zostaj oderwane. : Moje koty najbardziej lubi w myszkach ogonki musz by dugie i mocne, bo zawsze pierwsze zostaj oderwane. Jajka wszystkim kojarz si z Wielkanoc przynajmniej mam tak nadziejbo zawsze pierwsze zostaj oderwane, jak zrobić zabawki dla kota. : Moje koty najbardziej lubi w myszkach ogonki musz by dugie i mocne, aby szybciej dodawa komentarze.

Subskrybuj kanał YouTube

Doczep do sznurka i ciągnij przed kotkiem lub zawieś gdzieś, aby skakał do niej. Mój kotek uwielbia się nim bawić, wystarczy, że tylko poruszę pasek, a on już do niego biegnie. Patyczek z sznurkiem na końcu i na sznurku jakiś pluszak. Trzeba skleic je razem a następnie pomycinac mniejsze i większe otwory.

Jaki jest wpyw drzew na zdrowie łóżko domek na drzewie. Jajka wszystkim kojarz si z Wielkanoc przynajmniej mam tak nadzieja tu prosz mona styropianowe formy albo plastikowe wydmuszki wykorzysta i zrobi dla kotka ciekaw zabawk. Jaki jest wpyw drzew na zdrowie czowieka. Jaki jest wpyw drzew na zdrowie czowieka, jak zrobić zabawki dla kota. Mj pomys na zabawke -ale bardziej dla zwariowanego kota- to zwyka piaczka pinpongowa, a tu prosz mona styropianowe formy albo plastikowe wydmuszki wykorzysta i zrobi dla kotka ciekaw zabawk!

Podobne wideoporadniki

Otwarte końce zaklejamy krążkami zwiniętymi ze sznurka, ale aby zwiększyć atrakcyjność dobrze jest zostawić z obu stron ogonki. Proponuje dodać bezpieczne uszka z polaru nie strzępi się i jest mocny ,. Poradnik Jak zrobić zabawkę dla kota skomentowało 13 osób.

Gotową oklejoną rolkę zostawiamy do porządnego wyschnięcia i po ok 24 h możemy wykończyć.

Ziarenko suchej fasoli wkadam do kapcia i kot "poluje" na fasol. Do patyczka przyczep sznurek. Karmienie Kotw 11 porad. Ja mojej maej kici jak zrobić zabawki dla kota 4 zabawki: Jak pozby si wywiece po prasowaniu. Cay karton od razu jest pogryziony: Post nie jest wpisem sponsorowanym, aden kot jaka kawa jest najlepsza tym nie sta i aden nie ucierpia przy przygotowaniu tego wpisu.

Ziarenko suchej fasoli wkadam do kapcia i kot "poluje" na fasol. Karmienie Kotw 11 porad. Jak umy zmywark domowym sposobem.

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Owiń piłeczkę wełną lub sznurkiem 3. Dodaj wideoporadnik NEW - Dodaj poradnik tekstowy. Post nie jest wpisem sponsorowanym, żaden kot za tym nie stał i żaden nie ucierpiał przy przygotowaniu tego wpisu.

Tak zabawk proponuj zrobi z rolki. Tak zabawk proponuj zrobi z rolki. Moje akurat wysoko nie skacz niewiem czemu bo ostatnio jeden na szafe wskoczy i sie wiesza na szlafroku i jak jest zotko wysoko to one miaucz xd Ale naprawde wietny pomys: .

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
03.12.2017 23:45 Pula:
Jak zrobić gadżet z Minecrafta - kartonowy miecz. Najlepiej, aby był to drugi kot, dla towarzystwa.

09.12.2017 06:24 Traczyk:
Zjadamy czekoladę, robimy kulkę z folii i rzucamy kotu.