Avast jak odzyskać plik z kwarantanny

Data publikacji: 05.10.2018

Na przykład pobrany program typu shareware lub freeware może wymagać używania zagrożenia bezpieczeństwa w celu obniżenia ceny programu. Elementy takie jak programy typu spyware i adware, o ogólnym niskim stopniu zagrożenia, które są wymagane do prawidłowego działania innego programu.

Mój problem był inny Kroki były trudne do zrozumienia Rozwiązanie nie pomogło Inne. Dzięki temu rozwiązaniu udało mi się rozwiązać problem. Umożliwia przywrócenie zagrożenia bezpieczeństwa z kwarantanny do oryginalnej lokalizacji na komputerze. Firma Skontaktuj się z nami Kariera Centrum prasowe Technologia. W oknie dialogowym Przeglądanie w poszukiwaniu folderu wybierz folder lub dysk, na którym chcesz przywrócić plik, a następnie kliknij przycisk OK.

Przywracanie elementu z kwarantanny Niektóre programy do działania wymagają innych programów, zaklasyfikowanych jako zagrożenia bezpieczeństwa. Przeglądaj w poszukiwaniu rozwiązań lub skontaktuj się.

Mam problem z Avast Free Antivirus. Napisaem ju do pomocy technicznej Avast, zawierajce dodatkowe informacje o zagroeniu. Uzyskaj darmow licencj Odzyskaj darmow licencj Odzyskaj zakupion licencj. Uzyskaj darmow licencj Odzyskaj darmow licencj Odzyskaj zakupion licencj.

Napisaem ju do pomocy technicznej Avast, zawierajce dodatkowe informacje o zagroeniu.

W niektórych przypadkach program Norton może nie zidentyfikować elementu jako zagrożenia bezpieczeństwa, ale użytkownik podejrzewa, że element jest zainfekowany. Dla domu Dla firm Pomoc techniczna. Umożliwia przywrócenie zagrożenia bezpieczeństwa z kwarantanny do oryginalnej lokalizacji na komputerze.
  • Elementy takie jak programy typu spyware i adware, o ogólnym niskim stopniu zagrożenia, które są wymagane do prawidłowego działania innego programu. Avast ma całkowitą rację usuwając te pliki i w żadnym wypadku ich nie przywracaj z kwarantanny.
  • Ta opcja umożliwia przywrócenie wybranego elementu poddanego kwarantannie w pierwotnej lokalizacji bez naprawiania go. W przypadku zagrożeń innych niż wirusy można użyć opcji dostępnej w tym oknie w celu wykluczenia zagrożenia bezpieczeństwa.

W czym możemy pomóc?

Przeglądaj w poszukiwaniu rozwiązań lub skontaktuj się. Opcja ta umożliwia przywrócenie wybranego elementu z kwarantanny bez naprawy do oryginalnej lokalizacji i wykluczenie elementu z wykrywania podczas następnych skanowań.

W takiej sytuacji zalecane jest ponowne zainstalowanie programu. To nie są Twoje dane. W oknie Historia zabezpieczeń , w widoku Kwarantanna wybierz element, na którym chcesz wykonać żądane działanie.

Fundacja Avast Blog Avast. Pliki zawierają ogromnie ważne dane, które muszę jak najszybciej odzyskać nie mogę zdobyć ich w żaden sposób na nowo.

Wszystkie usuwane zagroenia bezpieczestwa s automatycznie kopiowane do obszaru kwarantanny funkcji Historia zabezpiecze. To nie s Twoje dane.

Pomoc jest darmowa, ale prosz rozwa przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: W przypadku zagroe innych ni wirusy mona uy opcji dostpnej w tym oknie w celu wykluczenia zagroenia bezpieczestwa? Pomoc jest darmowa, ale prosz rozwa przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: W przypadku zagroe innych ni wirusy mona avast jak odzyskać plik z kwarantanny opcji dostpnej w tym oknie w celu wykluczenia zagroenia bezpieczestwa.

Pomoc jest darmowa, ale prosz rozwa przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: W przypadku zagroe innych ni wirusy mona uy opcji dostpnej w tym oknie w celu wykluczenia zagroenia bezpieczestwa!

Praca z plikami w Kwarantannie

W załączniku dodaję screena z błędem, który wyskakuje przy próbie otwarcia wyodrębnionego pliku skrótu. Dzięki temu rozwiązaniu udało mi się rozwiązać problem. Można także przywrócić takie elementy.

Czasami uytkownik moe podejrzewa, aby przesa element do police magnum oc-17 Symantec w celu dalszej analizy.

Avast wykry w avast jak odzyskać plik z kwarantanny trojana i przenis do kwarantanny. Czasami uytkownik moe podejrzewa, aby przesa element do firmy Symantec w celu dalszej analizy. W ten sposb program Norton umoliwia przywrcenie kadego zagroenia w celu przywrcenia dziaania programu wymagajcego tego zagroenia do dziaania.

Aby przeprowadzić działanie wobec elementu poddanego kwarantannie:

W oknie dialogowym Przeglądanie w poszukiwaniu folderu wybierz folder lub dysk, na którym chcesz przywrócić plik, a następnie kliknij przycisk OK. W razie potrzeby można takie elementy przywrócić. Usuń z historii Umożliwia usunięcie wybranego elementu z dziennika funkcji Historia zabezpieczeń Prześlij do firmy Symantec Umożliwia wysłanie wybranego elementu do firmy Symantec w celu analizy zagrożenia bezpieczeństwa W niektórych przypadkach program Norton może nie zidentyfikować elementu jako zagrożenia bezpieczeństwa, ale użytkownik podejrzewa, że element jest zainfekowany.

Łącze Więcej szczegółów umożliwia wyświetlenie dodatkowych szczegółowych informacji o elemencie przed wybraniem żądanego działania. Firma Skontaktuj się z nami Kariera Centrum prasowe Technologia.

Inne produkty Nie mam pewnoci. Wszystkie usuwane zagroenia jak ostrzyć noże fiskars s automatycznie kopiowane do obszaru kwarantanny funkcji Historia zabezpiecze.

Inne produkty Nie mam pewnoci. Komunikat tymczasowy, bez moliwoci otwarcia. Przy prbie przywrcenia, bd wydobycia plikw z kwarantanny do innego folderu wynika problem - wydobywaj si tylko skrty, zamknij krzyykiem po przeczytaniu! Program Norton Studio for Windows 8, avast jak odzyskać plik z kwarantanny. Mj problem by inny Kroki byy trudne do zrozumienia Rozwizanie nie pomogo Inne.

Pomoc dotyczca innych produktw Norton:. Przegldajcy    0 uytkownikw Brak zarejestrowanych uytkownikw przegldajcych t stron. Ustawienia i szczegowe informacje o plikach cookie znajdziesz w naszych Zasadach dotyczcych uywania plikw cookie.

Statystyki wykonywania

Pliki zawierają ogromnie ważne dane, które muszę jak najszybciej odzyskać nie mogę zdobyć ich w żaden sposób na nowo. Niektóre elementy poddane kwarantannie są pomyślnie dezynfekowane po ponownym przeskanowaniu przez program Norton. Będę wdzięczny za pomoc. Opcja ta umożliwia przywrócenie wybranego elementu z kwarantanny bez naprawy do oryginalnej lokalizacji i wykluczenie elementu z wykrywania podczas następnych skanowań.

Norton Security for Mobile. Udostpnij t odpowied Odnonik do odpowiedzi. Program moe przesta dziaa po usuniciu okrelonego pliku zagroenia bezpieczestwa.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
11.10.2018 02:50 Jezowski:
W czym możemy pomóc? Dziękujemy za skorzystanie ze wsparcia technicznego dla produktów marki Norton.

13.10.2018 20:26 Poremba:
W takich przypadkach można użyć tej opcji, aby przesłać element do firmy Symantec w celu dalszej analizy. Ta opcja umożliwia przywrócenie wybranego elementu poddanego kwarantannie w pierwotnej lokalizacji bez naprawiania go.