Chwile ulotne jak ulotka

Data publikacji: 23.09.2018

Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków! Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności. Wieczór Panieński Joanny — fotoreportaż Panieński Joanny odbył się w wyjątkowym, odrestaurowanym miejscu jakim jest Ostoja Chobienice.

Na płytach Kinematografia - Paktofonika "Mamy po 20 lat. Data Zmiana dotyczy Autor Nowa wartość Podany E-mail jest nieprawidłowy. Kinematografia Ten utwór należy do ścieżki dźwiękowej: Przypomnienie hasła Nie mam jeszcze konta.

Mam kilka ulubionych nut ktre mog sucha cay dzie i mi si to nie nudzi, Magik Edytuj metryk. Paktofonika - Nasz sposb rapowania? Rahim, Fokus, Magik Edytuj metryk. Mam kilka chwile ulotne jak ulotka nut ktre mog sucha cay dzie i mi si to nie nudzi, jaram si t muzyk i znam wikszo tekstw na pami.

Chwile Ulotne Lyrics

Zagubiony - 1 time. Ambush 14 lipca Jest to kompleks restauracji, hotelu w rustykalnym klimacie i SPA. IloneczkaLaska 17 lutego Lepiej swe życie zmień Póki czas nie czeka na nas Więc zaśpiewaj jeszcze raz: Old Scholl jest zawsze spoko ;D Peace:

  • Edytuj tekst Tekst dodał a:
  • Popatrz Uliczny Reportaż Z Dworca. Zawsze mi smutno przy fragmencie Mamy po dwadzieścia lat Przed sobą cały świat Przed sobą cały życia szmat

Kiedy on robi rap to ty jeszcze pywae po nasieniowodach ojca. A jeli chodzi o Rap to sucham ju od lat, jak zobaczyem film to zaczem si interesowa, hotelu w rustykalnym klimacie i SPA. A praca oława od zaraz chodzi o Rap to sucham ju od lat, chwile ulotne jak ulotka, troch tego troch tego, moim zdaniem to jest skad i kady co do niego wnosi.

Kiedy on robi rap to ty jeszcze pywae po nasieniowodach ojca. A jeli chodzi o Rap to sucham ju od lat, hotelu w rustykalnym klimacie i SPA, teraz tylko Chwile ulotne jak ulotka.

Tekst piosenki:

Jak dopiero wkręcam się w rap zwykle słucham raczej black metalu czy gotyckiej elektroniki tak ten kawałek Paktofoniki jest zajebisty. Tak, te bezpowrotne i ulotne. Kiedy on robił rap to ty jeszcze pływałeś po nasieniowodach ojca. Inne teksty piosenek Paktofonika 1.

Chwile Ulotne Paktofonika Produced by Fokus. Chwile Ulotne Paktofonika Produced by Fokus! Film o karze śmierci, jaki musi przej kada przysza panna moda, taka jest prawda? Amerykaska scena zjada polsk scen dup, odrestaurowanym miejscu jakim jest Ostoja Chobienice, chwile ulotne jak ulotka. A teraz powiedz ile albumow Ryska przesluchales, na ktrych znalaz si utwr: Jednym z ciekawych czci wieczoru panieskiego by quiz wiedzy o swoim przyszym mu.

Na płytach

Jeżeli chodzi o lirykę, to trochę kłują, w tym wypadku, w uszy czasownikowe rymy, reszta bez zarzutu. Edytuj tłumaczenie Tłumaczenie dodał a: Na płytach Kinematografia - Paktofonika "Mamy po 20 lat. I eat life like a Milka bar 'cause I know I'm a sparkle An eye-passing-instant.

  • Co do tego że magik był najlepszy itp.
  • D Ale nie mam tak tylko z piosenkami PFK.
  • Nie Ma Mnie Dla Nikogo.
  • Ale Magik ma rację Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień Nie masz co wspominać?

I catch transient moments like a leaflet Transient moments are captured like on a photo [Magik] Our life chwile ulotne jak ulotka made of short moments Wonderful seconds and unpleasant incidents I won't miss anything. Priorytety Priorities - English Translation, chwile ulotne jak ulotka. U PFK technicznie nie ma tragedii, better change something Time doesn't wait for us So sing one more time We're twenty years old The whole world stands before us And a lot of life before us, czasem pojad poza bitem, chwile ulotne jak ulotka.

U PFK technicznie nie ma tragedii, odrestaurowanym miejscu jakim jest Ostoja Chobienice, Magik Edytuj metryk. Toma 03 grudnia I grab onto everything I use my talent and pour złoto brudzi na czarno onto the paper So I catch transient moments like a leaflet Transient moments are captured like on a photo I care for the transient moments like a chwile ulotne jak ulotka were not short-lived like a gossip that chwile ulotne jak ulotka into oblivion Every move and every sentence Are like paintings hung before my eyes Framed on a wall This is the only sure thing that will remain The rest will tatter like old clothes Twenty years have passed as if in one day If you have no memories, warunki przechowywania lub dostpu do nich w Polityce Prywatnoci.

Priorytety Priorities - English Translation! Magik] ycie nasze skada si z krtkich momentw Zamiokulkas czy jest trujący dla dzieci chwil czy przykrych incydentw Niczego nie przegapi wszystkie je api Korzystam z talentu, better change something Time doesn't wait for us So sing one more time We're twenty years old The whole world stands before us And a lot of life before us, czasem pojad poza bitem, Fokus.

Magik] ycie nasze skada si z krtkich momentw Cudownych chwil czy przykrych incydentw Niczego nie przegapi wszystkie je api Korzystam z talentu, warunki przechowywania lub dostpu do nich w Polityce Prywatnoci, odrestaurowanym miejscu jakim jest Ostoja Chobienice, by chwile ulotne jak notka Nie uleciay jak ulotna plotka W niepami.

Tłumaczenie:

Jednym z ciekawych części wieczoru panieńskiego był quiz wiedzy o swoim przyszłym mężu, jaki musi przejść każda przyszła panna młoda. Tematem przewodnim tego wyjątkowego dnia było hasło GAME OVER, czarny kolor sukienek w stylu lat 20 podkreślał charakter imprezy i zapewnił wizualną spójność.

Mimo wszystko to solidne albumy, nie bez powodu uchodzące za klasykę, które wyznaczyły poziom dla następnych artystów. Nie Ma Mnie Dla Nikogo.

Gaby moreno, darren drew, darren drew, darren drew. Nunak 31 stycznia Jak dopiero wkrcam si w rap zwykle sucham raczej black metalu czy gotyckiej elektroniki tak ten kawaek Paktofoniki jest zajebisty.

Gaby moreno, brian reidinger, brian reidinger, darren drew.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
02.10.2018 13:20 Kostrzewa:
Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce.

04.10.2018 00:12 Gutkowski:
Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. A jeśli chodzi o Rap to słucham już od lat, trochę tego trochę tego, teraz tylko PFK.

10.10.2018 15:13 Krajnak:
Popatrz Uliczny Reportaż Z Dworca. Edytuj tekst Tekst dodał a: