Jak odpalić skuter po długim postoju

Data publikacji: 21.09.2018

Prognoza pogody na dni Po dłuższym postoju nie odpala. Ale jeszcze raz powtórzę, po takim okresie to auto powinno normalnie zapalić ze sprawnego aku bez żadnych czarów.

Ząbek nie ma nic do tego, bo to ruch tłoka zasysa paliwo. You need to be a member in order to leave a comment. Na początku chciałem sprawdzić czy ze świecą wszystko ok ale gdy spojrzałem pod spód moją uwagę zwrócił mokry gaźnik. Ale widzę, ze nie wiesz co i jak to lepiej daj do mechanika by naprawił. Potem sprzedałem i usterki nie usunołem.

Motocykle i samochody elektryczne: Posted March 17, Mj rox jak odpalić skuter po długim postoju miesic nie odpalany i na dodatek brak paliwa byo wyjechaem cae i za pitym kopniakiem odpali przy le wyregulowanym ganiku. Najwaniejsze - nie przesadzi - to ma by troszk - dosownie kilka psikni, Mj rox sta miesic nie odpalany i na dodatek brak paliwa byo wyjechaem cae i za pitym kopniakiem odpali przy le wyregulowanym ganiku.

Skoro piszesz, Mj rox sta miesic nie odpalany i na dodatek brak paliwa byo wyjechaem cae i a jednak warto cda pitym kopniakiem odpali przy le wyregulowanym ganiku.

  • Silnik po takim zastrzyku będzie chodził jak na ssaniu podwyższone obroty.
  • Jak się okazało to tylko na parę sekund i tylko na jeden cylinder bliżej przedniego koła.

Recommended Posts

Też tak mam , jak postoi z tydzień to trzeba się nakopać żeby odpalił , ale powodów może być kilka. Jaki to rocznik i ile wybuliłes? Sprawdziłem także lewą fajkę czy ma iskrę, więc tutaj problem odpada. A teraz daje pole do popisu, że za duże moto na pierwszy pojazd Pozdrawiam.

Motocykl według zapewnień poprzedniego właściciela chodził. Strona 1 z 1  [ Posty:

Zawsze jak jedzilimy na dupy zim to odpala normalnie po postoju kilku godzinnym! Zawsze jak jedzilimy na dupy zim to odpala normalnie po postoju kilku godzinnym. W weekend robimy kolejne podejcie. Zawsze jak jedzilimy na dupy zim to odpala normalnie po postoju kilku godzinnym. W weekend robimy kolejne podejcie. Aprilia Shiver Zapamietaj mnie  Przypomnij haslo.

Create an account or sign in to comment

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Jak się okazało to tylko na parę sekund i tylko na jeden cylinder bliżej przedniego koła. Najlepiej niech kupi nową świece i ssanie na reczne bedzie lepiej.

Zdjcia, Cena, Opis, Cena. I czy prbowa regulowa ten ganik. Ta sytuacja cigle si powtarza. Zdjcia, Cena, Opis, Opis. Ta sytuacja cigle si powtarza. Ta sytuacja cigle si powtarza? Odpalanie skutera po duszym postoju.

F1 bez "grid girls" to seksizm w czystej formie. Po 5 latach automatycznie otrzymasz prawo jazdy kategorii A. A teraz odpowiedz dla gumis'a Rocznik 90, bynajmniej taka jest data pierwszej rejestracji, a co do ceny to moim zdaniem atrakcyjna, ale to się jeszcze wszystko okaże bo nie mam pełnej dokumentacji.

Same chcemy decydować, co będziemy Wkręcało się świecę, kopnięcie, chmurka dymu i silnik pięknie gadał.

  • Nie rozumiem o co tyle krzyku, kolega sie spytał to jak ktoś ma ochote to mu odpowie i tyle.
  • Świece nowe juz dawałem i nie pomogło.
  • Sprawdź czy nie schodzi paliwo,możliwe że masz uszkodzony kranik podciśnieniowy,jeśli jest uszkodzony paliwo będzie zalewać świecę.
  • Motocykl według zapewnień poprzedniego właściciela chodził.

Ile si czeka na prawo jazdy. Szybkie czyszczenie i zamiana z drug wiec, poskutkowao odpaleniem motocykla Very Happy. Ile si czeka na prawo jazdy. U mnie problemy wynikay z powodu nie pracujcego ssania. Szybkie czyszczenie i zamiana z jak odpalić skuter po długim postoju wiec, poskutkowao odpaleniem motocykla Very Happy. Szybkie czyszczenie i zamiana z drug wiec, marzec Zawsze jak jedzilimy na dupy zim to odpala normalnie po postoju kilku godzinnym. Mam Fahrzeugbrief oraz pismo o wymeldowaniu i umow kupna sprzeday Niemcy zaczli wydawa dowody rejestracyjne dopiero w roku.

Szybkie czyszczenie i zamiana z drug wiec, poskutkowao odpaleniem motocykla Very Happy.

Aprilia SR 50 R Sprawdziłem także lewą fajkę czy ma iskrę, więc tutaj problem odpada. F1 bez "grid girls".

Krzychu a nie kopci na biao po pierwszym uruchomieniu po postoju. Silnik po takim zastrzyku bdzie chodzi jak na ssaniu podwyszone obroty.

Share this post Link to post Share on other sites.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
30.09.2018 20:46 Antol:
Jak chwilę pochodzi i go zgasi, to zapala normalnie? Witam, mam pewien dziwny problem.