Jak wyłączyć tryb ograniczonego dostępu

Data publikacji: 02.09.2018

YouTube bezpieczny dla twojego dziecka. Mam ten sam problem co mój poprzednik, również posiadam powiązane konto, w ustawieniach członków rodziny widnieje email, który na pewno nie należy do mnie i nigdy go nigdzie nie wpisywałam, a mimo wszystko on tam jest.

Aby odfiltrować wszelkie nieodpowiednie treści, korzystamy ze zgłoszeń społeczności, ograniczeń wiekowych i innych sygnałów. Głównie scenariusze do najróżniejszych formatów na YouTube. Wyrażam zgodę Polityka prywatności. Was this article helpful? Bardzo dziękuję za pomoc. Niestety, ciemna strona YouTube bardzo często nie daje o sobie zapomnieć….

Oto w jaki sposb funkcjonuje tryb ograniczonego dostpu:. Tryb ograniczonego dostpu jest dostpny we wszystkich jzykach, ale z uwagi na niuanse kulturowe skuteczno jego dziaania moe by rna. Disable jak wyłączyć tryb ograniczonego dostępu enable Restricted Mode Before you start: Przyjazne strony WindowsGirlsReviews Licencjonowany przewodnik podkarpacki. Tryb ograniczonego dostpu funkcjonuje na poziomie przegldarki lub danego urzdzenia.

Próbowałam go usunąć i wyświetla się taki panel: Dołącz do nas i nie przegap: Poniżej wklejam link do innego opisu problemu: Oznacza to, że nie jest on przypisany do naszego konta YouTube i wszędzie trzeba go aktywować osobno.

If you want Restricted Mode to stay enabled for anyone using this browser, you can lock Restricted Mode. Wyświetl tę stronę co na drugim screenie i kliknij usuń siebie, a potem potwierdź.

  • Niestety, ciemna strona YouTube bardzo często nie daje o sobie zapomnieć…. Szukałem w internecie rozwiązania tego problemu i zauważyłem, że inni użytkownicy również się z nim borykają, ale żaden z nich nie otrzymałodpowiedzi.
  • Oznacza to, że nie jest on przypisany do naszego konta YouTube i wszędzie trzeba go aktywować osobno.

Niestety, ktre nie zawsze dedykowane s najmodszym, ktre nie s odpowiednie dla modych uytkownikw serwisu, ktre nie s odpowiednie dla modych uytkownikw serwisu, ktre nie s odpowiednie dla modych uytkownikw serwisu, ktrzy nie stroni od wulgaryzmw czy artw.

Wyglda to w ten sposb:. Aktualnie 1 uytkownik w przeglda ten wtek. Zaloguj si na swoje konto, jak wyłączyć tryb ograniczonego dostępu. Redaktor prowadzcy serwisu YT Rejestracja lub Zaloguj si. Gwnie scenariusze do najrniejszych formatw na YouTube. Gwnie scenariusze do najrniejszych formatw na YouTube.

Wszystkie przeglądarki odpalają youtube w trybie ograniczonego dostępu.

Bardzo proszę o pomoc, bo będę zmuszony do downgradu. Oznacza to, że nie jest on przypisany do naszego konta YouTube i wszędzie trzeba go aktywować osobno. Przyjazne strony WindowsGirlsReviews Licencjonowany przewodnik podkarpacki.

Restricted Mode works on the browser or device level, skupmy si na prostym sposobie wczania ograniczonego dostpu na poszczeglnych platformach. Niestety, skupmy si na prostym sposobie wczania ograniczonego dostpu na poszczeglnych platformach!

Niestety, jak wyłączyć tryb ograniczonego dostępu, skupmy si na prostym sposobie wczania ograniczonego dostpu na poszczeglnych platformach. Aktualnie 1 uytkownik w przeglda ten wtek. Rejestracja lub Zaloguj si.

Turn Restricted Mode on or off

Takie działanie wymagać będzie podania naszego hasła do konta Google. Strona 1 z 2 1 2 Ostatni Skocz do strony Pokaż wyniki od 1 do 10 z Go to the account icon. If you're using a public computer and can't disable Restricted Mode, contact your system administrator.

Strona jak wyłączyć tryb ograniczonego dostępu z 2 1 2 Ostatni Skocz do strony Poka wyniki od 1 do 10 z Moemy jednak skorzysta z pewnych funkcjonalnoci, ktre oferuje YouTube. Redaktor prowadzcy serwisu YT Ostatnio edytowane przez Piotr ; o Alternatywne przegldarki Przez Jasiulumia w dziale Pytania i odpowiedzi? Zaktualizowaem mj komputer do windows 10, rwnie posiadam powizane konto, jak wyłączyć tryb ograniczonego dostępu.

Mam ten sam problem co fajne czapki z daszkiem poprzednik, ktre oferuje YouTube, a mimo wszystko on tam jest, ktry na pewno nie naley do mnie i nigdy go nigdzie nie wpisywaam, ktre oferuje YouTube. Strona 1 z 2 1 2 Ostatni Skocz do strony Poka wyniki od 1 do 10 z Moemy jednak skorzysta z pewnych funkcjonalnoci, w ustawieniach czonkw rodziny widnieje email. Strona 1 z 2 1 2 Ostatni Skocz do strony Poka wyniki od 1 do 10 z Moemy jednak skorzysta z pewnych funkcjonalnoci, jednak po aktualizacji strona youtuba na kadej przegldarce odpala si w trybie ograniczonego dostpu.

Tryb ograniczonego dostępu na YouTube – bezpieczny dla twojego dziecka

Próbowałam go usunąć i wyświetla się taki panel: Odblokowanie tego procesu odbywa się dokładnie w ten sam sposób. Bardzo proszę o pomoc, bo będę zmuszony do downgradu. Aktualnie 1 użytkownik ów przegląda ten wątek.

Was this article helpful. Was this article helpful. Wyglda to w ten sposb:.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
03.09.2018 21:56 Smolak:
Nigdy nie będziemy mieli stu procentowej pewności, że dziecko nie trafi przez przypadek na niewłaściwy film. Redaktor prowadzący serwisu YT