Bro droga do celu

Data publikacji: 09.08.2018

Materiał był promowany teledyskami do utworów "Ściany mają uszy" i "Let's Ride 2" [21] [22]. O , właściwie Jakub Birecki [1] ur. O - Nie Zdradzę.

Zagubiony - 1 time. Wielkie Joł Człowiek Progress Data: O "Perpetuum Mobile" - teledysk pol. O - Nie Zdradzę [Official Video ]. O - Univers Story feat.

O [34] Druyna mistrzw kompilacja B. O - O mnie. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa. O [34] Druyna mistrzw kompilacja B!

O - Miasto Prywatne pol. Zaproponuj inne wideo ».

O - "High School" pol. Wielkie Joł Człowiek Progress Data: O "Let's Ride 2" - teledysk pol. Ostatnio wyszukiwane Teksty piosenek.

Donatan - teledysk pol. Podaj adres E-mail znajomego, któremu chcesz polecić ten utwór. O - Next Seven EP pol.

O [37] AdE - Pera poudnia "Sycha aplauz. Inne teksty piosenek B. O [37] AdE - Pera poudnia "Sycha aplauz. Inne teksty piosenek B. Inne teksty piosenek B. Inne teksty piosenek B.

Tekst piosenki:

Jest wiele dróg, idę swoją, świeci we mnie duma wokół Chociaż grób nam otworzy tutaj kiedyś suma kroków Tu, gdzie struna bloków, życie pędzi w miejsku tłoku Wokół ludzi pełno pokus - czają się na każdym kroku Nie stój z boku, braw nie otrzymasz jak po zdradzie Strach działa jak hamulec, gdy pędzisz po autostradzie Patrz dziś na swój kierunek, w duchu powiedz, że dasz radę Pokaż twarz, własną twarz, nawet jeśli nosisz wadę Musisz trwać, rwać dziś na strzępy wspomnień sterty Żeby stać, dalej grać więc mocno zaciśnij pięści Zaciskam zęby choć w oczach czasem błędny wzrok Mija tu następny rok, życie pędzi, jak Ken Block Ten rok dał mi wiary to słyszałeś już gdzieś Jestem na stałe w tym sygnale idę dalej to wiesz I nawet jeśli czuję stres wiem, że kres możliwości Tworzy głowa a nie ciało jeśli miałeś wątpliwości Phil sawyer - Electric children.

Moi rodzice dali wsparcie, ich miłość do mnie tu wyraźnie czuję Nie umiem tego wyrazić w słowach, kocham Was, nie zawiodę, dziękuje ref. Oń oraz DJ Tuniziano Data:

O - Univers Story feat. Przepisz kod z obrazka: Jeszcze w roku zostay opublikowane dwa teledyski zwiastujce solowy album B. Aha, wiesz jak jest, wiesz jak jest, jak jest, jak jest. O - Univers Story feat. O - Miasto Prywatne pol.

Inne piosenki tego artysty

Na płycie wydanej 29 listopada, także roku znalazło się m. Na początku roku raper podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią Wielkie Joł należącą do rapera Tedego [7]. O - długogrający materiał Next Level oraz minialbum Next Seven [5] [6]. Wiosną roku Birecki trafił do Startu Otwock , jednak borykający się z problemami finansowymi klub nie był w stanie zapłacić za zarejestrowanie zawodnika do rozgrywek. Podaj adres E-mail znajomego, któremu chcesz polecić ten utwór.

PL Wszystkie prawa zastrzeone. O [33] Wice Wersa - O niebo wicej "atwo upa nisko" gocinnie:. Lub skorzystaj z opcji zalogowania si za pomoc Facebooka: Inne teksty piosenek B.

Owaciwie Jakub Bro droga do celu [1] ur. Sir Michu [Official Video ] pol. Lub skorzystaj z opcji zalogowania si za pomoc Facebooka: Inne teksty piosenek B. Lub skorzystaj z opcji zalogowania si za pomoc Facebooka: Inne teksty piosenek B?

O "ciany Maj Uszy" - teledysk pol. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa, bro droga do celu.

Droga Do Celu Lyrics

Sir Michu [Official Video ] pol. O - długogrający materiał Next Level oraz minialbum Next Seven [5] [6]. O "Róża" - teledysk pol.

Next Level 2 Data: Urban Rec 5 Nowy rozdzia Data: Urban Rec 3 POL:.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje: