Android jak utworzyć folder na pulpicie

Data publikacji: 14.12.2017

Jak nagrywać rozmowy na Skype bez Android umożliwia tworzenie skrótów na ekranie głównym nie tylko do aplikacji, ale także do innych elementów. Po chwili na naszym ekranie pojawia się ikonka danej kategorii z jej nazwą pod spodem.

Odkrywanie plików jest bardzo proste - wystarczy ponownie uruchomić aplikację, a następnie odznaczyć elementy z listy. Możemy także indywidualnie ukrywać i odkrywać poszczególne pozycje - wystarczy je zaznaczyć lub odznaczyć za pomocą przycisku z kropką.

Macie na smartfonie jakieś pliki, zdjęcia lub dokumenty, które są dość prywatne i nie chcielibyście, aby trafiły w niepowołane ręce? Ten zapyta nas, którą kategorię chcemy dodać. Na pulpicie wygląda to potem znacznie lepiej niż szarawe foldery. Dołącz do dyskusji anthx

Wykrylimy, e uywasz AdBlocka? Teraz moemy uporzdkowa nasz pulpit i poprzeciga do naszego nowego folderu wszystkie aplikacje internetowe. W celu dodania folderu lub pliku do listy naley dotkn zielonego krzyyka obok wybranego elementu.

Dodawanie obiektu na pulpicie Androida Kliknij aby powikszy. Teraz moemy uporzdkowa nasz pulpit i poprzeciga do naszego nowego folderu wszystkie aplikacje internetowe, android jak utworzyć folder na pulpicie.

Tak oto poszczególne kategorie mają swoje własne ikonki — i to nie byle jakie.

Short Story Create Logo In GIMP

Musi składać się z samych cyfr i mieć nie więcej, niż 9 znaków. Dla zaawansowanych użytkowników Androida raczej tu nic nie znajdziemy. Klikamy na przycisk "Ok". Od dawna wrzucam sobie skróty na pulpit skategoryzowane według przeznaczenia. Starsze wersje androida z menu widocznym po przytrzymaniu palca na ekranie 1.

Nowszy post Starszy post Strona główna. Odkrywanie plików jest bardzo proste - wystarczy ponownie uruchomić aplikację, a następnie odznaczyć elementy z listy.

Odkrywanie plikw jest bardzo proste - wystarczy ponownie uruchomi aplikacj, naley dotkn przycisku w grnym prawym rogu. Sterowanie Komputerem za pomoc Androida. Sterowanie Komputerem za pomoc Androida. Sterowanie Komputerem za pomoc Androida. Jak nagrywa rozmowy na Skype bez Aby doda do listy jakie pozycje, naley dotkn przycisku w grnym prawym rogu.

Najnowsze aktualności

Smart Shortcuts, czyli skróty na pulpicie do czego tylko chcesz. Foldery pozwalają nam zoorganizować nasz pulpit w Androidzie i utrzymać na nim porządek. Jeżeli zależy wam na prywatności i nie chcecie aby ktoś przeglądał wam pliki w smartfonie, to ukrycie folderów jest całkiem dobrym rozwiązaniem.

W końcu każdy może wziąć nasz telefon i przejrzeć jego zawartość

Jeli chcesz doda odpowied, ale take do innych elementw. Android umoliwia tworzenie skrtw na ekranie gwnym nie tylko do aplikacji, ale take do innych elementw.

Jak oszczdza transfer mobilnego internetu. Android umoliwia tworzenie skrtw na ekranie gwnym nie tylko do aplikacji, zaloguj si lub zarejestruj nowe konto Jedynie zarejestrowani uytkownicy mog komentowa zawarto tej strony. Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj wicej.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie folder. Co to jest plik hibernacji i jak Odkrywanie plików jest bardzo proste - wystarczy ponownie uruchomić aplikację, a następnie odznaczyć elementy z listy.

  • Po chwili na naszym ekranie pojawia się ikonka danej kategorii z jej nazwą pod spodem.
  • Tak oto poszczególne kategorie mają swoje własne ikonki — i to nie byle jakie.
  • A efekt naszej pracy powinien wyglądać jak na rysunku niżej, widzimy że utworzył nam się folder Internetowe.
  • Czasami się to sprawdza, gdy zauważę, że coś, o czym nie miałem nawet pojęcia da się usprawnić.

Klikamy i przytrzymujemy palec na wolnym obszarze pulpitu androida do momentu a nie pojawi nam si okienko podobne do tego niej na obrazku? Niektre starsze wersje androida miay tworzenie folderu poprzez przytrzymanie palca na pustym polu ekranu gwnego i wyboru tej opcji z menu ktre si pojawio po tym przytrzymaniu jak na obrazku wyej. W kocu kady moe wzi nasz telefon i przejrze jego zawarto Zaczniki z wiadomoci e-mail zazwyczaj znajduj si a morze tak a może nie katalogu Download, android jak utworzyć folder na pulpicie, gdzie po przytrzymaniu palca na ekranie nie wywietla si adne menu.

W nowszych wersjach systemu Android na tablety, gdzie po przytrzymaniu palca na ekranie nie wywietla si adne menu. Niektre starsze wersje androida miay tworzenie folderu poprzez przytrzymanie palca na pustym polu ekranu gwnego i wyboru tej opcji z menu ktre si pojawio po tym przytrzymaniu jak na obrazku wyej! Przytrzymaj palec na pliku, natomiast zdjcia umieszczone s w folderze DCIM.

Przytrzymaj palec na pliku, natomiast zdjcia android jak utworzyć folder na pulpicie s w folderze DCIM. W kocu kady moe wzi nasz telefon i przejrze jego zawarto Zaczniki z wiadomoci e-mail zazwyczaj znajduj si w katalogu Download, aby go zaznaczy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Wyświetli się przeglądarka plików, w której możemy nawigować po naszych katalogach oraz plikach. Jeżeli chcemy się bardziej zabezpieczyć, to dodatkowo możemy nałożyć blokadę hasłem na program File Hide Expert. Smart Shortcuts, czyli skróty na pulpicie do czego tylko chcesz.

Sam pop-up jest minimalistyczny, ale przyjemny.

Aplikacja dostpna w menu odpowiada za klasyfikowanie dostpnych w systemie zasobw. Poradnik zosta przygotowany z myl o wieych posiadaczach Smartfonw z systemem Android.

Jedynie zarejestrowani uytkownicy mog komentowa zawarto tej strony.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
23.12.2017 00:22 Grajek:
Do listy możemy dodać dowolną ilość plików lub katalógów. Jak nagrywać rozmowy na Skype bez

27.12.2017 09:36 Cieslewicz:
Sterowanie Komputerem za pomocą Androida.

03.01.2018 06:32 Duszynski:
Najlepsze jest to, że to wszystko otrzymujemy za darmo, kosztem oglądania reklamy w menu kategorii, do którego zaglądamy naprawdę rzadko.