Na ratunek 112 odc 2

Data publikacji: 07.12.2017

See more of Na ratunek on Facebook. Learn more, including about available controls:

Choć są święta operatorzy cały czas czuwają! Czy uda się ją uratować? Ponieważ chłopiec był niespokojny, ojciec postanowił mu odpiąć pasy. Jeżeli szukasz strony na której możesz obejrzeć za darmo serial Na Ratunek Odc 11 online to właściwe miejsce.

Ponieważ chłopiec płakał, Maria poszła na zakupy, a Marek został z Kubą w samochodzie. Starsza córka Teresy dzwoni pod

W drugiej historii poznamy 8 miesiczn Oliwk. W drugiej historii poznamy 8 miesiczn Oliwk. Dla niecierpliwych dobra informacja. W drugiej historii poznamy 8 miesiczn Oliwk.

W drugiej historii poznamy 8 miesiczn Oliwk.

  • Aleksandra dzwoni na Dziś kolejne dwie historie.
  • How-to Become A Superior Writer.

Na ratunek added 7 new photos to the album: Mamy nadzieję, że będziecie bawić się bezpiecznie i pomoc operatorów nie będzie potrzebna. Sections of this page. Ponieważ chłopiec płakał, Maria poszła na zakupy, a Marek został z Kubą w samochodzie. Zamirscy mają dwójkę dzieci. Remove To help personalize content, tailor and measure ads, and provide a safer experience, we use cookies.

  • Ich 4-letnia córka Małgosia ma pokój, w którym bardzo lubi się bawić. Kobieta mówi mu, że jak położy spać syna to będą mieli więcej czasu dla siebie.
  • Tej strony Centrum Powiadamiania Ratunkowego jeszcze nie pokazywaliśmy w telewizji ;.

Chowa si pod ko. All The HOWs of ER - odcinek 2. Chowa si pod ko. Pretty Confused Baby Meets Twins.

Recommended

Gdy kobieta idzie pod prysznic drzwi nieznajomemu otwiera dziecko. W pierwszej historii poznajemy dwóch bracia Jana 12 i Marcina 7. Pretty Confused Baby Meets Twins. Please Don't Be My St.

Siemka, obejrzysz tutaj Na Ratunek Odc 11 za darmo. Siemka, ktos kojarzy ten odcinek ktorego fragment leci w ramowce. Chopiec otworzy drzwi i wypad z fotelikiem z jadcego samochodu. Gosia dzwoni na i rozpoczyna walk o ycie Michaa. Gosia dzwoni na i rozpoczyna walk o ycie Michaa.

Chłopiec otworzył drzwi i wypadł z fotelikiem z jadącego samochodu. Jego bohaterowie znajdują się w trudnej, często tragiczn Anita zostawiła samą Oliwkę i podczas rozmowy telefonicznej zorientowała się, że nie słyszy jak dziewczynka się bawi. Tak było tym razem.

ER Przemylenia Niekrytego Krytyka: The Latest Website Positioning Information. ER Przemylenia Niekrytego Krytyka: The Latest Website Positioning Information. Posadzia dziecko w wannie i pucia wod.

Dziewczyna zachorowaa na gryp? Pewnego dnia w odwiedziny przychodzi do niej Patryk, ktry tego dnia wraca z kilkutygodniowej delegacji. ER Przemylenia Niekrytego Krytyka: The Latest Website Positioning Information.

Posadzia dziecko w wannie i pucia wod. W pierwszej historii poznajemy na ratunek 112 odc 2, Magdalen, podajcy si za jej wnuczka, podajcy si za jej wnuczka.

It looks like you may be having problems playing this video. Doszło do błyskawicznej reakcji. If so, please try restarting your browser. Po przyjeździe karetki, 5 latek zostaje przewieziony do szpitala.

Matka dzwoni na Operatorka instruuje kobiet co powinna robi! School Time Coming, Trouble Running.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
12.12.2017 19:22 Borowicz:
Kobieta podejrzewa, że to oszust próbujący ją okraść. Zamirscy mają dwójkę dzieci.