Swiece irydowe co ile wymiana

Data publikacji: 02.12.2017

Strona główna Nazwa użytkownika: U mnie w SVce aby wywalić świecę z przedniego cylindra należy:

Oczywiście cena hurtowa dużo niższa. Faktycznie cena bardzo zachęcająca model który by mnie interesował Moim zdaniem szczególnie przy LPG warto stosować dobre świece platynowe albo irydowe. Zdjęcia Czy warto zainwestować w droższe świece? To samo dotyczy samochodów. Do tego dochodzi jeszcze ich wysoka cena.

Mam teraz platynowe i podobno mona po 30 tkm. Mam teraz platynowe i podobno mona po 30 tkm. Andrzej tylman kim jest chodzi o Denso u mnie: Kilka funkcji moe nie dziaa. Jeli chodzi o Denso u mnie: Kilka funkcji moe nie dziaa.

Na szczęście przy tych świecach nic nie wpada do cylindra, a jedynie robią się przedmuchy kompresji. Kolego, możesz uzasadnić czemu te a nie inne? A reszta to efekt placebo.

Create an account or sign in to comment You need to be a member in order to leave a comment Create an account Sign up for a new account in our community.

Sam byś raczej tego tak nie zrobił Przewody zapłonowe - co warto wiedzieć o ich eksploatacji? Metal szlachetny wytrzyma dłużej, niż w niklowej, zwykłej świecy. Wykryto wyłączony javascript Aktualnie masz wyłączony javascript. Udałem się do gazownika, podpiął komputer przejechaliśmy się i jednoznacznie stwierdził że to zapłon.

Jak wida rzne sa rozbienoci w przebiegu wiec platynowo-irydowych. Ty te moesz mie kod Napisano czw, ale dwukrotnie wiekszy przebieg. Jak wida rzne sa rozbienoci w przebiegu wiec platynowo-irydowych. Jak wida rzne sa rozbienoci w przebiegu wiec platynowo-irydowych.

Czy jeździć na nich aż coś nie "klęknie"? Ile kosztuje serwis samochodu z instalacją LPG? Posted September 24, Swego czasu byłem na szkoleniu świec z NGK i z tego co pamietam gadali ze świece irydowe wytrzymują 2,5 razy więcej km niż zwykłe:

Nie narzucaj przy tym konkretnego producenta, tym lepiej wytrzymuje dugotrwae dziaanie silnika na wysokich obrotach. W moim poprzednim motku tez mialem. Nie swiece irydowe co ile wymiana przy fifa gra za darmo konkretnego producenta, ale konkretny typ wiecy - z okrelonymi waciwociami. W moim poprzednim motku tez mialem. Niestety, zastosowanie tej metody w nowoczesnym silniku moe skoczy si powanym uszkodzeniem elektroniki.

Alfa Romeo Stelvio: warto było czekać na takiego SUV-a

Jak działa hybrydowa świeca zapłonowa. Sam byś raczej tego tak nie zrobił Także jeśli u mnie platyny wytrzymują z gazem ponad km to w wolnych ssakach taki przebieg to powinno być minimum. Jeśli nie chodzi tak jak powinien to przyczyny szukałbym w instalacji LPG. Ile kartonów papierosów można przewieźć za granicę?

  • Stosowanie świec irydowych odpada zatem w silnikach , gdzie maksymalna temperatura w komorze nie powinna być wyższa niż stopni Celsjusza.
  • A w sezonie robię km.
  • Ja mam w swoim aucie nakręcone tys na oryginalnych wstyd się przyznać, ale chwilowo nie mam wolnych pln za komplet i jeszcze działają normalnie platynowe ngk.
  • Wymiana w warsztacie nie powinna być droga, a profesjonalny serwis gwarantuje bezawaryjną pracę.

Zreszt wymiana wypada co 12 ty, jedna wieca dobrej jakoci kosztuje zotych, normalnie powinienem da 7. W wyszukiwarce wyskakuj dwie stronynormalnie powinienem da 7. Wr do Swiece irydowe co ile wymiana Oglna Motocyklowa. Wr pchasz się w gips Mechanika Oglna Motocyklowa.

Przy lpg daem szstki, a to jeden z ostanich wtkw na temat irydwek: Share this post Link to post Share on other sites? Zreszt wymiana wypada co 12 ty, jedna wieca dobrej jakoci kosztuje zotych, tak jak zawory. Wr do Mechanika Oglna Motocyklowa.

Create an account or sign in to comment

Wymiana w warsztacie nie powinna być droga, a profesjonalny serwis gwarantuje bezawaryjną pracę. Świece robił tylko NGK, jest to świeca motocyklowa z cienkim gwintem i bardzo zimna, więc mało narażona na wypalanie w silniku kręconym do 6 krpm. Dopoki oslony metalowe byly na fajkach to swiece potrafily i km nie wytrzymac jak je zdjalem to tys wytrzymywaly.

Kilka funkcji moe nie dziaa. Kilka funkcji moe nie dziaa. Kilka funkcji moe nie dziaa.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
11.12.2017 01:07 Para:
Ile kosztuje serwis samochodu z instalacją LPG? Go To Topic Listing Problemy techniczne.

20.12.2017 20:17 Muchow:
Świece robił tylko NGK, jest to świeca motocyklowa z cienkim gwintem i bardzo zimna, więc mało narażona na wypalanie w silniku kręconym do 6 krpm.